Головна » 2018 » Вересень » 28 » 36 років штурмує лісові дороги Компаніївського лісгоспу
13:33
36 років штурмує лісові дороги Компаніївського лісгоспу

Калінчук Володимир Миколайович народився в 1961 році в с. Сезонівка Кіровоградського району. Після закінчення служби в армії, в 1982 році, Володимир прийшов працювати водієм в Компаніївську лісомеліоративну станцію. Так, уже більше 36-ти років він «намотує» свою трудову біографію лісовими дорогами Компаніївського лісового господарства. Скільки кілометрів проїхав він лісовими дорогами – не злічити!!!

Він завжди добросовісно виконує свої посадові обов’язки. Сумлінний, старанний чуйний працівник. Йому можна довірити будь-яку справу – не підведе, виконає на совість. В колективі досвідчений водій Калінчук користується авторитетом і повагою за високий професіоналізм, чесність, порядність, відповідальність, доброзичливість. Саме на таких професійних патріотах і тримаються південні лісові господарства у складні часи сьогодення.

Сумлінна щоденна праця Володимира Миколайовича з року в рік вплітається у загальний результат трудового колективу підприємства. Його суттєвий особистий внесок у загальну справу оцінюють численні галузеві Почесні грамота різних рівнів. У 2018 році за сумлінну працю з нагоди професійного свята Дня працівника лісу Володимир Калінчук нагороджений Почесною грамотою Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Наш колега Калінчук у 1986 році одним з перших пішов на важкий бій з невидимим ворогом – на ліквідацію аварії на Чорнобильській АЕС.

Разом з дружиною Ларисою Володимир Миколайович виростив двох синів. Має 3 онуків. Його родина – його щастя, його радість і гордість.

Вересневому імениннику Володимиру Миколайовичу Калінчуку колеги-лісівники зичать, щоб кожний день приносив йому і його рідним міцне здоров’я, благополуччя, душевне тепло рідних, друзів та колег. Хай і надалі буде плідною його нелегка праця на благо лісів рідного краю!

 

Ірина Артем’єва,

голова профкому ДП «Компаніївський лісгосп»

 

 

 

Переглядів: 15 | Додав: Юлия | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: