Головна » 2019 » Січень » 2 » День Всесвітніх молитв про мир
11:48
День Всесвітніх молитв про мир

«Всесвітній день миру» або «День всесвітніх молитов про мир» — міжнародне свято, під час якого віруючі звертаються з молитвами до Бога послати мир на Землю і припинити всі кровопролитні війни. Відзначається щороку, 1 січня, в перший день кожного нового року. Загальне гасло Всесвітнього дня миру: «Пробач, і ти отримаєш мир».

Всесвітній день миру започаткував Папа Павло VI 1967 року, а вперше він урочисто відзначався 1 січня 1968 року. 17 грудня 1969 року це свято було проголошено Генеральною Асамблеєю ООН офіційним.

У першому посланні з нагоди Дня миру Павло VI писав: "Я прагнув би, щоб кожного року це відзначення як добре побажання та обітниця повторювалось на початку календарного рахунку, що вимірює та описує шлях людського життя в часі, аби над розвитком майбутніх подій панував мир з його справедливою та благотворною рівновагою".

Цього дня католицькі понтифіки та священики звертаються до вірян із посланнями миру та закликають пробачити своїх ворогів і припинити ворожнечу в усьому світі. Вони наголошують на тому, що кожен має взяти відповідальність за внесок у справу миру. Водночас віруючі моляться та закликають бога послати мир на землю і припинити всі кровопролитні війни.

Переглядів: 6 | Додав: Юлия | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: