Головна » 2018 » Травень » 18 » Дитяче розуміння Лісу
11:45
Дитяче розуміння Лісу

В дитячому конкурсі творів на тему «Лісі людина», організатором першого етапу якого було ДП «Компаніївський лісгосп», взяло участь  18 школярів. Серед них - Катерина Медяник, яка зворушливо виклала в творі власне бачення краси лісу, його значення для життя і закликала людей берегти ліси. Конкурсна комісія визначила твір Катерини  «Цінність лісу», який ми друкуємо для відвідуачів сайту, переможцем першого етапу конкурсу.

 

Цінність лісу

Робота учасника конкурсу на кращий твір«Людина і ліс»

 учениці 6=А класуКЗ «Компаніївське НВО»Медяник Катерини

 

Ліс – це зелені легені нашої планети. Він має велике значення для всіх живих організмів. У ньому мешкають брати наші менші. Він є будівлею для багатьох звірів та пташок.

Коли крокую зеленим королівством, мене швидко покидають усі погані думки, у голову приходять гарні думки та світлі мрії. Дивлячись на блакитне небо, я поринаю у фантастичний світ думок… У лісі часто сідаю біля старого дуба і насолоджуюсь мелодійним співом пташок, запахом свіжих трав, квітів та дзюрчанням струмка. Гуляючи лісом, я відчуваю, як тісно повязана з ним, ніби ми одне ціле.

         Ліс гарний в усі пори року. Йдучи весно по лісі, я бачу, як мокрий, важкий та вже не білосніжний сніг, покриває тендітні паростки нового життя. Річка, у якій ми з друзями проводимо все літо, нарешті почала танути. З’явилися перші весняні квіти. Влітку ліс ще кращий! Як тільки заходиш у нього, в душі відразу з’являється відчуття казки! Сонце просвічує через листя, і ти проходиш крізь зелені шати. Перебуваючи в лісі восени, я полюбляю відпочивати на галявинах, насолоджуючись останіми промінчиками сонячного світла, дивлячись як жовтеньке листячко кружляє навколо. Але найчарівнішим для мене є зимовий ліс. Я обожнюю гуляти по засніжених стежинах. Ліс одягнув снігове, пухнасте вбрання і терпляче чекає справжнього, весняного тепла!

         Але, незважаючи на все, люди безпощадно руйнують ліси, спилюючи дерева та знищуючи тварин.

-Люди, зупиніться! Що ви робите?!  Усі ми є частиною цього лісу. Нам потрібно оберігати його, а не знищувати! Він є тим самим домом, але для тварин, пташок та комах. Ліс – то наше життя, то наші легені. Багато людей ідучи відпочивати в ліс, розпалюють там вогнище, що може спричинити пожежу. Браконьєри вбивають тварин, що призводить до загрози їх зникнення. Також багато людей забруднюють ліси сміттям, відпочиваючи на природі. В усі часи дари лісу забезпечували людей продуктами харчування, теплом, будівельними матеріалами. Завдяки лісам вуглекислий газ споживається і дає людству кисень для життя. Без лісу ми не проживемо. Бережімо ж ліси!

Прес-служба ДП «Компаніївський лісгосп»

Переглядів: 29 | Додав: Юлия | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: