Головна » 2018 » Червень » 14 » До зими готуємося влітку
13:33
До зими готуємося влітку

Підготовка до майбутнього осінньо-зимового сезону завжди викликає особливе занепокоєння. Тому уже у спекотні червневі дні компаніївські лісівники розпочали проводити заходи, які мають забезпечити сталу діяльність підприємства у осінньо-зимовий період 2018-2019 року та сприятимуть покращенню показників енергоефективності виробництва.

Слід відмітити, що вже не перший рік для опалення адміністративних приміщень Компаніївського лісгоспу використовується альтернативний вид палива – дрова паливні твердих порід, що дає змогу значно заощаджувати витрати підприємства.

Спочатку енергоефективний котел було встановлено в Кіровоградському лісництві, потім в зв’язку з призупиненням бюджетного фінансування підприємства і значним ростом цін на газ, відключено від газового опалення та переведено на альтернативне опалення приміщення контори лісгоспу і Компаніївського лісництва.

Наразі, у лісгоспі вже розпочали завезення дров паливних на склади лісництв з тим, щоб завчасно забезпечити нормативну кількість дров паливних твердих порід (загальним обсягом не менше 60 куб.м) та створити резервний запас дров від 10 до 30 кубометрів.

З липня місяця на підприємстві розпочнуться ремонтно-профілактичні та інші роботи як автотранспорту, так і будівель, обладнання місць підігріву води, забезпечення працівників відповідним спецодягом, підготовка систем електро-, тепло- та водопостачання. Адже ми прагнемо досягти найбільшої результативності та стабільності в роботі як кожного працівника окремо, так і підприємства в цілому.

Важливою роботою підприємства у цьому році є утеплення адмінбудівлі лісгоспу і Компаніївського лісництва. Приміщення лісгоспу побудоване 50 років тому і вже не відповідає вимогам сьогодення, потребує капітального ремонту і створення умов для комфортної роботи спеціалістів.

Декілька років тому у будівлі проведено заміну старих вікон на пластикові, які є більш енергозберігаючими, а в цьому році в лісгоспі взялися за вирішення складнішої проблеми – утеплення будівлі.

Фасад теж поки що виглядає несучасно, проте майстри обіцяють, що професійне свято працівники Компаніївського лісгоспу зустрічатимуть в утепленому і оновленому зовні офісі підприємства.

Прес-служба

ДП «Компаніївський лісгосп»

Переглядів: 23 | Додав: Юлия | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: