Головна » 2019 » Січень » 4 » Представники ДП «Компаніївський лісгосп» взяли участь у роботі колегії обласного управління лісового господарства.
09:25
Представники ДП «Компаніївський лісгосп» взяли участь у роботі колегії обласного управління лісового господарства.

3 січня в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, під головуванням начальника управління Наталії Ревенко, відбулось засідання колегії, на якому розглядались результати осінньої ревізії лісових обходів, стан роботи з громадськістю і засобами масової інформації. Колегія управління затвердила план проведення засідань на 2019 рік.

У роботі колегії взяла участь і начальник відділу нагляду в АПК та СКС управління Держпраці в області Ірина Чирва-Репетир, яка виступила з презентацією на тему «Безпека та гігієна праці в лісовому господарстві».

Фахівець ознайомила присутніх із системою управління безпекою та гігієною праці в країнах Європейського союзу та повідомила про те, що із часом в Україні планується застосувати індивідуальне проведення оцінки ризиків та запровадження системи управління безпекою та гігієною праці на рівні лісогосподарського підприємства.

 

За матеріалами

Прес-служби Кіровоградського ОУЛМГ

 

Переглядів: 8 | Додав: Юлия | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: