Головна » 2018 » Листопад » 12 » Вітаємо бухгалтерів лісгоспу з Міжнародним днем бухгалтерії
12:01
Вітаємо бухгалтерів лісгоспу з Міжнародним днем бухгалтерії

 

Міжнародний день бухгалтерії відзначається щорічно 10 листопада. Ідея зробити загальне міжнародне професійне свято бухгалтера обговорювалася давно, адже майже в кожній країні існує своє професійне свято бухгалтера.

Дата 10 листопада було обрано не випадково - 10 листопада 1494 у Венеції була опублікована книга «Все про арифметику, геометрії і пропорції», автором якої був Луки Пачіолі, який у ній спробував підсумувати знання про математику того часу. Одна з глав цієї книги називалася «Про рахунки та інші записи», Пачіолі описав використання журналів-ордерів і регістрів бухгалтерського обліку, також він зробив прогноз щодо того, що службовець не зможе спокійно лягти спати до тих пір, поки дебіт не зійдеться з кредитом. Також у книзі було дано багато інших термінів, прикладів, одним словом, книга містила спеціальні знання, що вимагаються для повноцінної роботи бухгалтера.

Бухгалтерія - одна з точних і найважливіших професій. Без бухгалтерів зараз не можливо уявити собі життя, адже бухгалтерія так чи інакше стосується кожної цивілізованої людини. Від блискучих знань і досвіду наших бухгалтерів залежить функціонування будь-якої економіки.

У ДП «Компаніївський лісгосп» працює 5 бухгалтерів.

У цей день колектив лісгоспу вітає своїх колег- бухгалтерів Ірину Артем’єву, Олександра Кравченка, Надію Єденюк, Катерину Староселець, Наталію Дем’яненко! Нехай ваша відповідальна праця, шановні, завжди приносить вам радість і задоволення, а вашим родинам – добробут і впевненість у майбутньому. Бажаємо вам міцного здоров’я, сил та наснаги, точних звітів та добре підрахованих прибутків.

Юлія Семокоп,

Інспектор з кадрів ДП «Компаніївський лісгосп»

Переглядів: 15 | Додав: Юлия | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: