Головна » 2018 » Червень » 19 » Покликання – дбати про ліс
08:37
Покликання – дбати про ліс

Руслан Іванюк народився на Вінничині, кваліфікацію механіка здобував у Кіровоградському технікумі механізації сільського господарства.

Любов до природи і душевне покликання дбати про ліс привели його на роботу до Компаніївського лісгоспу. З 2006 року Руслан Михайлович працює майстром лісу в Компаніївському лісництві. Лісівничі професійні знання опановував у Чорноліській лісній школі. Його лісовий обхід №4 в урочищі Лозуватка площею 769 гектарів один з кращих у лісництві, там завжди все в порядку.

Колеги знають його як відповідального працівника, висококваліфікованого майстра своєї справи, відзначають його сумлінність,

працьовитість і доброзичливість. Він та людина, яка завжди допоможе, підтримає та дасть мудру пораду. Руслан Михайлович – гарний друг природі і колегам. За багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, за чесне служіння справі має заслужені галузеві відзнаки різних рівнів.

Його зелений оберіг додає йому сили і натхнення жити і працювати. Енергійний і цілеспрямований майстер лісу Іванюк завжди займає активну позицію у житті трудового колективу лісівників. Він неодноразову відстоював честь Компаніївського лісгоспу у спартакіадах та інших обласних змаганнях лісівників Кіровоградщини.

Руслан Михайлович має дружню і хорошу родину, разом з дружиною Вікторією виховують сина Дмитра і доньку Аріну.

19 червня у Руслана Іванюка – День народження! З нагоди його особистого свята колеги-лісівники бажають йому міцного здоров’я, благополуччя, радості, затишку і достатку. Зичимо йому і надалі сумлінно дбати про ліс, черпати у лісі сили і здоров’я та бути щасливим.

 

Ірина Артем’єва,

Голова профкому ДП «Компаніївський лісгосп

 

 

 

Переглядів: 19 | Додав: Юлия | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: