Головна » 2018 » Квітень » 25 » Тиждень з охорони праці: «Збережи сам себе»
15:33
Тиждень з охорони праці: «Збережи сам себе»

У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Міжнародною організацією праці визначено девіз Дня охорони праці – «Захищене і здорове покоління».

Цей девіз збігається із завданнями і метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

Забезпечення гідних і безпечних умов праці передбачено в Національній доповіді Уряду України «Цілі сталого розвитку: Україна», що була представлена 15 вересня 2017 року. У цьому документі визначено показники досягнення цілей сталого національного розвитку до 2030 року з урахуванням глобальних орієнтирів і принципів та суспільної думки щодо майбутнього країни.

Одна із цілей – гідна праця та економічне зростання, її реалізація в інтересах молодого покоління потребує узгодженого комплексного підходу до викорінення дитячої праці та популяризації культури профілактики безпеки і гігієни праці.

Згідно наказу ДП «Компаніївський лісгосп» від 20.04.2018р. створено організаційний комітет з підготовки та проведення заходів з нагоди тижня охорони праці з 23 по 28 квітня 2018р.

Згідно розробленого та затвердженого плану заходів проводяться обстеження будівель і споруд, перевірка промислової безпеки в лісництвах, усунення виявлених недоліків, проведення на підприємстві конкурсу «Кращий працівник» і їх нагородження та інше.

 

В.І.Артеменко, інженер з охорони праці

Переглядів: 16 | Додав: Юлия | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: