Головна » 2018 » Грудень » 14 » Життєва дорога привела її до лісництва непередбачувано…
14:28
Життєва дорога привела її до лісництва непередбачувано…

Алла Валеріївна Машина народилася 14 грудня 1987 року в с. Первозванівка Кіровоградського району. В 2011 році закінчила Полтавський університет економіки і торгівлі за спеціальністю «Харчові технології та інженерія» і здобула кваліфікацію «бакалавр з харчових технологій та інженерії. Трудову діяльність розпочинала пекарем. Та як часто буває, життєві людські дороги роблять круті віражі. Так сталось і з Аллою Валеріївною. Непередбачувано, у 2014 році, доля привела її до Кіровоградського лісництва.

Спочатку Алла працювала тимчасовою працівницею на лісокультурних роботах, потім сторожем, а з 2017 року працює прибиральницею службових приміщень. За час роботи у лісництві вона зарекомендувала себе добросовісною, відповідальною, уважною працівницею. За сумлінну роботу має Подяку директора Компаніївського лісгоспу. Колеги поважають за хороші людські якості і вдячні їй за хороший санітарно-гігієнічний стан контори лісництва.

Поза роботою Алла Валеріївна турботлива дружина і мама, яка разом з чоловіком Андрієм виховує доньку Діану.

З нагоди Дня народження Алли Машиної колеги-лісівники, разом із щирими вітаннями, надсилають їй найкращі побажання – щасливої жіночої долі, родинного затишку та благополуччя, злагоди, любові та шани.

Юлія Семокоп,

інспектор з кадрів ДП «Компаніївський лісгосп».

 

Переглядів: 23 | Додав: Юлия | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: